• Wybory do SU

• W tym roku nasza szkoła uczestniczyła w projekcie Centrum Edukacji Obywatelskiej " Samorządy mają głos 2022!- Ogólnopolski Dzień Wyborów Reprezentacji Samorządu Uczniowskiego!" Dzięki tej inicjatywie nasi uczniowie nauczyli się uczestnictwa wyborczego, zorganizowania kampanii wyborczej, zorganizowania Komisji Wyborczej oraz przygotowania urny wyborczej.

Wybory do SU za nami gratulujemy nowych szkolnych funkcji wszystkim kandydatom. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała Komisja Wyborcza i Opiekun SU.

• Sprzątanie Świata

• 21 września uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami wzięli udział w akcji Sprzątanie Świata. Każda klasa miała wyznaczony obszar na terenie Łąkorza, który został oczyszczony. Przy okazji był to przyjemny spacer i okazja do pooddychania świeżym powietrzem. Humory nam dopisywały, każdy uczestnik po powrocie otrzymał słodką przekąskę aby zregenerować siły na następne lekcje :)

• Wizyta Policjanta

• 14 września naszą szkołę odwiedził Pan Policjant. Jak co roku przypomniał uczniom zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, szczególnie w drodze do szkoły i z powrotem.

• Międzynarodowy Dzień Kropki

• Międzynarodowy Dzień Kropki to coraz bardziej popularne święto kreatywności i zabawy, które obchodzimy 15 września. Tego dnia uczniowie naszej szkoły z klas I-II-III stworzyli wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła.

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022-2023

• 1 września 2022 roku uczniowie pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2022/2023.  Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą. Następnie w szkole odbył się uroczysty apel, który przygotowała klasa VIII pod kierunkiem pani Barbary Kołeckiej-Lepka. Na początku wprowadzony został sztandar szkoły i odśpiewany hymn państwowy. Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły – p. Katarzyna Wrzosek - Sudoł, która serdecznie powitała wszystkich uczniów, rodziców i grono pedagogiczne. Po części oficjalnej uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.