• Pierwszy w tym roku wyjazd za nami.

• Klasy 7-8 pojechały pociągiem do Olsztyna na seans filmowy. Uczniowie mieli okazję obejrzeć film „Raport Pileckiego”. Film opowiada historię rotmistrza Witolda Pileckiego, który został postawiony w sytuacji bez wyjścia, a mimo to, udało mu się nie utracić swojego człowieczeństwa. Gorąco polecamy.

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego

• Dnia 20.09.2023r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łąkorzu odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W wyborach startowało 14 kandydatek /kandydatów  z klas IV - VIII, spośród których wybrano nowy skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2023/2024:

Przewodniczący - Jakub Kondeja z klasy VII

Zastępca przewodniczącego - Paweł Lesiński kl. VII

Skarbnik - Agata Skubaja kl. VIII

Wygranym gratulujemy, a całej społeczności uczniowskiej dziękujemy za głosowanie.

• Dzień Kropki

• O Dniu Kropki nie zapomiały dzieci z zerówki w Łąkorzu. Z wielkim zaangażowaniem wykonywały swoje prace plastyczne. Każde z nich wykazało się kreatywnością i pomysłowością.

Po skończonych zajęciach wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom.

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

• Dnia 4 września 2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II spotkali się na uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego 2023 /2024. Wszyscy uczniowie, nauczyciele i rodzice uczestniczyli we Mszy świętej w kościele parafialnym, której przewodniczył ks. Proboszcz Wojciech Badach. Podczas uroczystości szkolnych uczniowie klasy VI powitali  wszystkich nauczycieli i rodziców oraz uczniów a szczególnie najmłodszych oraz tych, którzy po raz pierwszy gościli w murach naszej szkoły. Życząc, aby rok szkolny przyniósł  wszystkim wiele radości i zadowolenia, przyjemności z nauki i najlepszych stopni, a nauczycielom wielu osiągnięć oraz satysfakcji z pracy. Oddaliśmy hołd wszystkim walczący i poległym podczas II wojny światowej, żeby nie zapomnieć co wydarzyło się 1 września 1939 r. to wydarzenie na stałe wpisane zostało do kalendarza historii Polski. Pani Dyrektor Katarzyna Wrzosek - Sudoł wygłosiła kilka słów powitania i oficjalnie rozpoczęła nowy rok szkolny w naszej szkole.